Pokud pracujete na velkých projektech, které vyžadují zapojení více překladatelů či celých týmů, jistě oceníte cloudové řešení SDL Trados Live Team. Projekty, překladové paměti nebo terminologie jsou dostupné na jednom místě všem uživatelům, kteří na projektu pracují. Mám zájem o kalkulaci

Mějte přehled o vašich projektech, a to v reálném čase.

Díky nové projektové stránce vytvářejte projekty, spravujte ty stávající nebo sdílejte zabezpečené projekty se svými kolegy. Mějte přehled o všech termínech a statistikách, a to vše díky desktopové verzi, přes webové rozhraní nebo pomocí aplikace  Trados Live.

Automatizace šetří jak váš čas, tak i peníze.

Projektoví manažeři mohou nyní vytvářet, sdílet a spravovat překladové projekty jednodušeji, což ve výsledku zmenší počet kroků, které jsou nutné ke spravování většího počtu projektů zároveň.
Místo složitého vypisování přes e-maily, jsou uživatelé upozorněni automatickými oznámeními.

Bezpečná správa projektů.

Díky aplikaci Live Team už není potřeba zasílat citlivé dokumenty a soubory e-mailem. Místo toho je můžete bezpečně nahrát do aplikace Live Team, kde budou k uživatelům přiřazeny projektovými manažery. Jakmile se uživatel k projektu přihlásí, Live Team automaticky znemožní uživateli přístup k projektovým souborům.

Pracujte odkudkoli a kdykoli.

Vytvářejte projekty a překládejte je pomocí desktopové aplikace, webového rozhraní nebo mobilní aplikace. Trados Live Team je univerzální překladové prostředí, které nabízí širokou škálu možností pro správu projektů a jejich překlad. Vytvářejte nyní projekty pomocí vašeho telefonu nebo internetového prohlížeče.