SDL Passolo

Lokalizace softwaru je obvykle složitý a časově náročný proces. Největším problémem je lokalizace prvků uživatelského rozhraní jako jsou dialogová okna, navigace, tlačítka atd., z důvodu absence vizuálního náhledu. SDL Passolo 2018 bylo navrženo pro splnění všech požadavků zákazníků z oboru lokalizace softwaru. Díky vizuálnímu editoru dokončíte projekty rychleji a ve vyšší kvalitě. Mám zájem o kalkulaci

Professional Edition

SDL Passolo 2018 Professional je určeno projektovým manažerům a překladatelům zodpovědným za lokalizaci softwaru a překlad s tím spojené dokumentace. Program je připraven i pro management rozsáhlých projektů. Díky statistice získáte přehled o rozsahu jednotlivých projektů a překladové paměti zajistí konzistentnost a vysokou kvalitu přeložených souborů.

Team Edition

Tato verze nabízí stejné funkce jako SDL Passolo 2018 Professional a navíc umožňuje vytvářet překladové balíky, které mohou být zpracovány externími překladateli pomocí verze Translator Edition (tato verze je zdarma). Můžete tak snadno zadávat projekty překladatelům.

Collaboration Edition

Překladové balíky mohou být v této verzi synchronizovány mezi Vámi a překladateli pomocí FTP serveru. Narozdíl od předešlé verze tak máte přehled o stavu všech projektů a to v reálném čase.