Pokud pracujete na velkých projektech, které vyžadují zapojení více překladatelů či celých týmů, jistě oceníte serverové řešení Trados GroupShare. Projekty, překladové paměti nebo terminologie jsou dostupné na jednom místě všem uživatelům, kteří na projektu pracují. A to vše v reálném čase. Mám zájem o kalkulaci

Project server

umožňuje nahrát všechny projektové soubory, které jsou pak přístupné všem překladatelům či korektorům online. Zvýšíte tak efektivitu celého procesu, protože projektoví manažeři již nebudou muset manuálně vytvářet projektové balíčky a navíc budou mít přehled nad všemi projekty v reálném čase.

Translation Memory Server

Vám pomůže dosáhnout kvalitnějších a více konzistentních překladů díky technologii serverové překladové paměti. K této paměti se může připojit neomezené množství uživatelů, což není u běžné paměti možné. Navíc vše probíhá v reálném čase, takže překladatelé mohou okamžitě těžit z práce svých kolegů.

Terminology server

je jediné řešení, které zajistí použití správné terminologie napříč Vaším podnikem. Namísto složitého sdílení e-mailem dostanou uživatelé přístup do online centrální databáze, která je aktualizována. Integrace s SDL Trados Studio 2021 výrazně usnadňuje proces překladu díky ověření správnosti terminologie v reálném čase.

3 až 3 000 uživatelů

Nezáleží kolik uživatelů na projektu pracuje. Serverová řešení vždy usnadní práci všech projektových manažerů, překladatelů a korektorů.

Návratnost investice

Každý může přistupovat k projektům kdykoliv bez zbytečného čekání. Celý proces je nastaven tak, aby se co nejvíce omezily manuální kroky potřebné k řízení projektu. Úspora času se pohybuje okolo 18%.

Zabezpečení

Rozhodujte o tom, kdo uvidí konkrétní obsah. Veškerá data jsou automaticky zálohována a obnovována. Firewall ochrana, SSL šifrování a VPN