Univerzitní licence

Trados Studio pro Vás i Vaše studenty poskytuje nejlepší prostředí mezi CAT nástroji. Vždy inovativní a produktivní, přesto jednoduchý. Proto je jasnou volbou pro Vaši osnovu. Volbou SDL Trados Studia si můžete být jistí, že Vaše studenty připravujete na kariéru v překladatelství či lokalizaci, pomocí nástroje, který je uznávaný po celém světě. Mám zájem o kalkulaci

Certifikace a zkoušky zdarma

RWS nabízí certifikace kompetentnosti pro ovládání CAT nástroje. Studenti mají příležitost k získání kvalifikace uznávanou v oboru během několika online výcviků, které jsou vyvinuté certifikovanými RWS lektory. Výcvikové kurzy jsou dostupné zdarma pro studenty a prezentovány formou modulů. Každý modul má příslušnou zkoušku. Moduly začínají od začátečnické úrovně až po pokročilou. Po úspěšném složení zkoušky, studenti získávají status certifikace „RWS Certified“. Materiály pro výuku produktů RWS jsou akademickým institucím poskytnuty ve formě pracovních sešitů a ukázkových souborů, aby studentům pomohli připravit se na zkoušky. RWS také poskytuje schválené certifikáty, které mohou být použity uchazečem o zaměstnání a doplňovat tak jeho životopis.

Licence Trados Studio pro účely vzdělávání jsou poskytovány za vysoce zvýhodněnou cenu.

Univerzity mohou nově zakoupit pouze cloudové licence Trados Studio Live

Technická podpora je dostupná dvěma způsoby. Formálně, pomocí dohody PSMA nebo neformálně přes komunitou podporovaný portál.

Akademická instituce může zakoupit licence pro Trados Studio pro svoje obchodní využití za zvýhodněnou cenu.