Univerzitní licence

SDL Trados Studio pro Vás i Vaše studenty poskytuje nejlepší prostředí mezi CAT nástroji. Vždy inovativní a produktivní, přesto jednoduchý. Proto je jasnou volbou pro Vaši osnovu. Volbou SDL Trados Studia si můžete být jistí, že Vaše studenty připravujete na kariéru v překladatelství či lokalizaci, pomocí nástroje, který je uznávaný po celém světě. Mám zájem o kalkulaci

Certifikace a zkoušky zdarma

SDL nabízí certifikace kompetentnosti pro ovládání CAT nástroje. Studenti mají příležitost k získání kvalifikace uznávanou v oboru během několika online výcviků, které jsou vyvinuté certifikovanými SDL lektory. Výcvikové kurzy jsou dostupné zdarma pro studenty a prezentovány formou modulů. Každý modul má příslušnou zkoušku. Moduly začínají od začátečnické úrovně až po pokročilou. Po úspěšném složení zkoušky, studenti získávají status certifikace „SDL Certified“. Materiály pro výuku produktů SDL jsou akademickým institucím poskytnuty ve formě pracovních sešitů a ukázkových souborů, aby studentům pomohli připravit se na zkoušky. SDL také poskytuje schválené certifikáty, které mohou být použity uchazečem o zaměstnání a doplňovat tak jeho životopis.

Licence SDL Trados Studio pro účely vzdělávání jsou poskytovány za vysoce zvýhodněnou cenu.

Licence Professional mohou být síťové na serverové doméně, s plnou kontrolou nad nimi.

Externí licence, např. pro použití doma, mohou být studentům nebo lektorům zpřístupněny na časově omezenou dobu.

Licence pro SDL Studio GroupShare a SDL Language Cloud jsou také dostupné za zvýhodněné ceny, pokud se akademická instituce rozhodne vyučovat project management a technologii strojového překladu.

Akademická instituce může zakoupit licence pro SDL Trados Studio pro svoje obchodní využití za zvýhodněnou cenu.

Technická podpora je dostupná dvěma způsoby. Formálně, pomocí dohody PSMA nebo neformálně přes komunitou podporovaný portál.