SDL Trados Studio 2019 se blíží: Nové zážitky, lepší výsledky.

Objevte zbrusu nové zážitky s SDL Trados Studiem 2019, které je mezi CAT nástroji číslem jedna. Na základě více než 30 let zkušeností s přetvářením funkcí, které profesionální překladatelé a projektoví manažeři vyžadují, je SDL Trados Studio standard, ke kterému ostatní vzhlížejí.

Co je nového?

  • Využijte jasné pokyny na požádání

SDL Trados Studio 2019 nabízí jednodušší a intuitivnější způsob, jak se s programem naučit. Prostředí výuky vás na požádání provede každou klíčovou oblastí programu, což vám poskytne jednodušší způsob, jak se naučit veškeré jeho výkonné funkce, a zvládnete tak vše vlastním tempem.

  • Užijte si okamžitý přístup ke všemu

Pouze polovina uživatelů CAT nástrojů ví, jak je využít na maximum. Je důležité umět používat co nejvíce možností SDL Trados Studia 2019. S novou funkcí Tell Me, která vám zpřístupní veškeré funkce programu, můžete požádat přesně o to, co potřebujete. Ať už jste nováček nebo zkušený uživatel Studia, můžete si být jistí, že ze svého CAT nástroje dostanete maximum.

  • Vyzkoušejte snadné vytváření projektů

Rychlé a účinné vytváření projektů pomůže projektovým manažerům při zvyšování produktivity a redukci administrativní zátěže. S novým průvodcem můžete projekty vytvářet v jediném kroku, což šetří váš čas i úsilí. Pro komplexnější projekty jsou navrženy další kroky, které vám poskytnou kompletní přehled, takže přesně vidíte, která nastavení potřebujete kdy použít.

  • Dopřejte si zaručeně vysokou kvalitu

Funkce Quality Assurance (QA) nikdy nebyla tak výkonná a flexibilní. S novými přístupy, jak přizpůsobit nastavení pro každý jazyk, SDL Trados Studio 2019 efektivně zpracovává specifika každého z nich a zajistí přesnější výsledky kontrol QA a vysokou kvalitou překladů.

  • MultiTerm 2019

K zajištění vysoké kvality a konzistence je zásadní používání správné terminologie. MultiTerm 2019 přináší nejjemnější vylepšení, aby práce s terminologií byla ještě intuitivnější, snaží a rychlejší a aby byly dodrženy standardy kvality. Díky zbrusu novým možnostem zobrazení historie termínů si můžete užít zvýšenou viditelnost a zobrazení všech záznamů v realném čase.

  • SDL Appstore

Pomocí SDL Appstore  si můžete SDL Trados Studio 2019 upravit přesně na míru. S více než 250 aplikacemi, které jsou většinou zdarma a stále přibývají nové, jsou možnosti přizpůsobení a rozšíření SDL Trados Studia 2019 téměř nekonečné.